İç Giyim Örme Lastik

İç Giyim ürünlerinde örme lastik imalatımız ile siparişleriniz kaliteli üretim, en kısa sürede teslim edilmektedir.

  • İstenilen uzunluk ve kg da üretim yapmaktayız.
  • Siparişleriniz ve ürün desteğini bizler sağlamaktayız.

Boxer lastiği, sütyen lastiği, külot lastiği, pijama lastiği, tayt lastiği, şort lastiği, gecelik lastiği, sabahlık lastiği

 

 

 

İç giyim dünyanın her yerinde büyük bir sektör olarak karşımıza çıkarak hemen hemen tüm kadınlar ve erkekler tarafından özenle seçilen giyim seçenekleridir. Herkes iç giyim üzerine bir gardrop oluşturarak, kendi zevkine uygun Seçenekler belirler. İç giyim adeta bir moda akımı olmakla beraber en çok satılan tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple özellikle tene temas eden ürünler olduğu için hassas ve kaliteli ürünler arasından seçim yapmak oldukça önemlidir. İç giyim alanında kullanılan tüm malzemeler, tüm aksesuar çeşitleri, tekstil ürünleri üzerinde kullanılan tüm detaylar birer birer kendi içerisinde oldukça önemli ve kaliteli olmalıdır. Bu sebeple iç giyim için seçilen tüm ürünlerin hassasiyetle seçilmesi gerekmektedir. İç giyim ürünlerinde kullanılan pek çok farklı aksesuar çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden birisi iç giyimin ana can damarı olan örme lastiklerdir. Örme lastikler iç giyimin tüm detaylarında vücudu tam olarak sorabilecek ürünler ortaya çıkarabilmek adına tasarlanan, tekstil ürünü ile bütünleştiğinde görsel durumu bozmayacak, şık ürünler ortaya koyabileceğiniz kalitede ve çeşitlilikte olmalıdır. İç giyim için örme lastik seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden biri en kaliteli ürünler arasından seçim yapmak değil. Zira bir iç giyim ürününü uzun yıllar kullanabilmeniz için ve markanızın bir kalite haline gelebilmesi için lastik neredeyse en başta gelen ve en çok dikkat edilmesi gereken ürünler arasında yer almaktadır.

Hiç giyim için pek çok farklı örme lastik çeşidini piyasada bulabilirsiniz. Örme lastikler iç giyim ürünlerinin hemen hemen tamamında bir detay olarak uygulanmaktadır. Boxer lastiği, sütyen lastiği, külot lastiği, pijama lastiği, tayt lastiği, şort lastiği, gecelik lastiği, sabahlık lastiği Ve benzeri ürünler bunlardan bazılarıdır. İç giyim denince aklınıza gelebilecek tüm ürünlerde mutlaka lastik kullanıma yapılmaktadır. Eskiden kullanılan düz lastiklerin yerini artık kumaşlarla bütünleşebilen, renk ayırmayan, estetik bir görüntü sağlayan ve tekstil ürünlerine doğrudan dikilebilen, farklı tonlarda üretilebilen örme lastik çeşitleri almıştır. Örme lastiklerin en büyük özelliklerinden biri kalıcı bir biçimde bozulmayacak ve uzun yıllar boyunca ürünü ilk günkü gibi tutacak özellikte olmasıdır. Yıkanmayla veya ütülenme ile bozulmayacak ürünler olmaları tercih edilmesini kolaylaştırmaktadır. İç giyim için üretilen örme lastik çeşitleri ürün gruplarınız için özel olarak üretilmeli, seri üretim yapıyorsanız tüm seri üretiminizi uygun arge çalışması yapılmalı, sizin istediğiniz ölçülerde ve kesilmiş veya top haline getirilmiş örme lastik çeşitlerini temin etmelisiniz. Bu özenle çalışan ve daima ürünleriniz için özel örme lastik çeşitleri üreten ürün grubumuz sayesinde kolaylıkla ürünleriniz için en doğru örme lastik çeşitlerini temin edebileceksiniz. Ürün gruplarınızı belirledikten sonra bizimle irtibata geçerek seri üretimleriniz için teklif alabilir, düzenli olarak mal temin edebilirsiniz.

İç giyim için normal lastik çeşitlerimiz sizin istediğiniz şekilde üretilmiş olan ürünlerdir. Birinci sınıf malzemelerden tasarladığımız örme lastik çeşitleri ile tüm ürün gruplarınız için en doğru lastik çeşidini temin edebilirsiniz. Tüm ölçülerde ve tüm seriler de yapılabilen, dilediğiniz renk ve ebatlarda tasarlanabilen, ürün gruplarınız için en doğru lastik çeşitlerini satın alabilmek için tarafımızdan teklif alabilirsiniz. Düzenli olarak temin edebileceğiniz ve stok problemi yaşamadan satın alabileceğiniz örme lastik çeşitleri ile iç giyim alanında ürettiğimiz tüm ürünler müşterilerimizin aradığı kaliteli ürün segmentini yansıtacak. Aynı zamanda kolay ödeme seçenekleri ve toplu alımlarda yapılan özel fiyatlandırma sayesinde ekonomik ve konforlu bir alışveriş sizleri bekliyor olacak.