Biz Kimiz?

Serhat Lastik Dokuma Tekstil San.ve Tic. Ltd. Şti firması olarak Dar Dokuma Dokuma Lastik ve Örme Lastik üretimiyle çeyrek asırdır istikrarlı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Tekstil, Medikal ve diğer birçok sektörün her alanında kullanılabilen dar dokuma ürün gruplarımızla hem yurtdışı hem yerli pazarda ürün yelpazesini sürekli genişletmeye devam etmektedir.

Entegre yapısı ve yüksek üretim kapasitesi kısa termin , kaliteli ürün ve uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Tüm grup firmalarımız için Global Recycled Standard (V4.0) belgemiz bulunmaktadır.Ürünlerimiz tamamı “OEKO-TEX” denetiminden geçmiş olup , uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde sizlere sunulmaktadır

Serhat Lastik

Bizim Misyonumuz

Serhat Lastik Tekstil Firması olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunarak onların beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. 25 yıldır Bursa'da güvenilir bir isim olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak çaba gösteriyoruz.

Yenilikçi çözümler üreterek, sürdürülebilirlik ilkesiyle hareket ediyor ve topluma katkı sağlayan bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz. İnsan odaklı yaklaşımımızla, çalışanlarımıza adil ve destekleyici bir çalışma ortamı sunarak onların gelişimine katkıda bulunuyor, toplumsal sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla güçlü bir bağ kurarak, uzun vadeli ilişkiler inşa ediyoruz ve sektörde lider konumumuzu sürdürüyoruz.

Bizim Vizyonumuz

Serhat Lastik Tekstil Firması olarak, sektördeki liderliğimizi sürdürerek, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, onlara değer katan ürünler ve hizmetler sunmak için sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem veriyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ederek, üretim süreçlerimizi sürekli iyileştiriyor ve verimliliğimizi arttırıyoruz. Çevreye duyarlı bir yaklaşımla, sürdürülebilirlik ilkesini işimize entegre ediyor ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefimizi sürdürüyoruz

İnsan kaynağımıza yatırım yaparak, yetenekli ve motive bir ekip oluşturarak, işimizi her zaman daha ileriye taşıyoruz.